Pohyb Krása Zdraví

Novinky a články

Speciální řada výrobků péče o nohu

Kateřina Mališová - G.P.S Ofa - 12.10.2017 (přečteno 244x)

Speciální řada výrobků péče o nohu vyřeší nejen potíže se suchou až rozpraskanou pokožkou chodidel, ale vypořádá se i s plísňovými onemocněními a nadměrnou potivostí.

Suchá a vysychající pokožka je častý a obtížný problém, a to nejen kosmetický, ale především zdravotní. Má mnoho příčin. Mohou to být dědičné dispozice, onemocnění, špatná výživa, pracovní zátěž či vliv vnějšího prostředí. Suchá pokožka je také přirozeným průvodním jevem stárnutí, kdy kůže ztrácí hebkost, elasticitu a je nedostatečně hydratovaná. Důsledkem pak může být pocit svědění a napětí kůže, zarudnutí, ekzémy, časté infekce pokožky a i poruchy prokrvení. Suchá kůže méně odolává vlivům okolí a mechanické zátěži.

Allpresan nechá pokožku dýchat!
Nejrůznější mastné krémy sice Vaší pokožce dodají chybějící tuk, ale zároveň narušují dýchání, látkovou výměnu a termoregulaci kůže. Naproti tomu Allpresan, který představuje zvláštní formu krémové pěny, tyto přirozené funkce kůže zachovává i přes obsah tukových komponentů. Allpresan dodává pokožce tolik potřebnou hydrataci. Zásobuje kůži důležitými látkami, jako je Urea (váže vodu), Allantoin (regeneruje buňky). Obsahuje i přírodní oleje a výtažky – pupalkový, avokádový, mandlový olej, výtažky z Aloe Vera, šalvěje, dubové kůry – a jiné látky jako Panthenol a Clotrimazol. Při používání krémové pěny Allpresan je kůže chráněná, ošetřená, pružná a obranyschopná. Tato speciální krémová pěna se po aplikaci okamžitě vstřebá a nezanechá na pokožce stopy mastnoty a jiných reziduí. Nedává prostor k bujení plísní. Ihned po aplikaci je možné si navléknout kompresivní punčochy a jiný oděv, je vhodná i pod gumové rukavice.

Kdy je vhodné použít Allpresan?
Může pomoci při všech obtížích spojených se suchou pokožkou, ale také při vystavení zdravé pokožky vyššímu zatížení v zaměstnání i doma. Zvláště vhodný je pro péči o citlivou nebo vysychající pokožku, pokožku u diabetiků a lidí, kteří trpí chronickými ekzémy. Též je vhodný pro pracovníky ve zdravotnictví nebo stravovacích provozech, při práci na zahradě i v domácnosti (při používání desinfekčních prostředků a častém mytí rukou).

Jaký Allpresan použít?
Speciální řada péče o nohu nabízí kosmetiku s různým procentem obsahu urey (od 5 do 15 %) dle míry vysušení a poškození pokožky. Myslí i na děti a poraněnou pokožku, kde je vhodné vynechat ureu. Na kůži a nehty napadené plísní nabízí komplexní řešení v podobě přípravků s obsahem Clotrimazolu – krémovou pěnu na ošetření suché napadené pokožky, tinkturu na roztřepené a hrubé nehty, nehtový olej vyživující lámavé a narušené nehty a také antibakteriální deodorant na textil a obuv, který zabraňuje šíření mykózy. V řadě nechybí ani přípravky pro potivé nohy – krémová pěna s výtažky z dubové kůry a šalvěje a osvěžující deodorant na nohy, jenž nohy osvěžuje a současně ničí bakterie způsobující zápach nohou. Součástí řady jsou i produkty určené pouze pro profesionální použití v ambulanci či pedikérském zařízení, a to koncentrát pro koupel nohou nebo speciální změkčovač zrohovatělé kůže s 18% obsahem urey.
Allpresan to je rodina produktů která o Vás bude výjimečně pečovat.

Kromě speciální péče o nohu jsou v nabídce řady pro péči o tělo a ruce a také problematickou pokožku diabetiků. Více informací získáte u výhradního dodavatele pro český trh, firmy G.P.S. Ofa.

mail:malisova@gps-ofa.cz
telefon:251 642 165
http://www.gps-ofa.cz/

Zpět

Další články:

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

Festival zdraví, krásy a pohybu

zobrazit menu
 
zavřít

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

show