Pohyb Krása Zdraví

Novinky a články

Unikátní doplňky stravy vyrobené v ČR – PRIMULUS a KLOUBUS

David Buchta - Primulus Group, s.r.o. - 12.10.2017 (přečteno 1080x)

Unikátní doplňky stravy vyrobené v ČR – PRIMULUS a KLOUBUS

Pokud se chcete cítit a vypadat dobře, musíte tělu dodat potřebné živiny, vitamíny a minerály.

V současné době je však obtížné získat vitamíny a minerály pouze ze stravy. Potraviny jsou chemicky ošetřeny a důraz je kladen spíše na jejich rychlé pěstování, než na samotnou kvalitu. Z toho důvodu lidé často hledají vhodné doplňky stravy.Níže vám představíme dva unikátní produkty z našeho portfolia, které patří svým složením mezi to nejlepší, co se dá v každém segmentu v ČR najít.

PRIMULUS – přírodní doplněk stravy na podporu tvorby testosteronu.PRIMULUS je určen pro aktivní muže dneška, kteří jdou s dobou a dbají o své zdraví. Unikátní složení vitamínů a minerálů, které pomáhají (nejen) udržet u mužů optimální hladinu testosteronu.Snížená hladina testosteronu, také často označovaná jako „andropauza“ či „mužský přechod“, má u mužů za následek mnoho negativních vlivů, jako např. únava, horší soustředění, náladovost, vyšší sklon k obezitě, neplodnost a také snížené libido.

PRIMULUS obsahuje jedny z nejdůležitějších vitamínů a minerálů pro podporu tvorby testosteronu, jako je vitamín D, hořčík, zinek, vitamín C, vitamín B6 a selen. Dále je složení obohaceno o extrakty z pískavice řeckého sena a kotvičníku zemního.

KLOUBUS – opravdu účinná kloubní výživa.Bolest kloubů a vazů je nepříjemná. Bohužel ji zažívá každý z nás bez ohledu na to, jestli Vám je dvacet nebo šedesát. Podle nedávných statistik trpí v Česku artrózou (bolestivé onemocnění kloubů) asi pětina obyvatelstva. U lidí nad sedmdesát let je to až devadesát procent.Už dávno bolest kloubů netrápí jen starší lidi. Není problém narazit na mladé lidi s bolestmi kolen nebo ramen. Ať už je to kvůli špatnému provedení cviků v posilovně, nebo namáháním při jiném druhu sportu, bolest kloubů zastihne každého z nás.KLOUBUS je určen pro všechny, které trápí bolest kloubů či vazů a pro ty, kteří hledají vhodný přípravek pro prevenci možných kloubních onemocnění jako je artritida či artróza. Jedná se o nový doplněk stravy na podporu kloubů, vazů a celého pohybového ústrojí. V denní dávce je obsaženo 13 účinných látek s ověřenými účinky na vaše klouby.KLOUBUS patří k základní výbavě mnoho sportovců, kteří hledají silný doplněk stravy pro podporu namáhaných kloubů a pro lepší regeneraci.

Dále je vhodnou alternativou pro zákazníky užívající různé kloubní přípravky určené pro koně. Tyto preparáty bývají často účinné, mají však pro lidi horší vstřebatelnost, nepříjemnou chuť a obsahují pomocné látky, které mohou lidem způsobovat alergie či jiné problémy. KLOUBUS obsahuje stejné látky, které jsou však určené lidem. Proto je zde upravena forma látek i samotné dávkování.

mail:david.buchta@primulus.cz
telefon:602 102 230
www.primulus.cz
www.primulus.sk
www.kloubus.cz

Zpět

Další články:

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

Festival zdraví, krásy a pohybu

zobrazit menu
 
zavřít

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

show