Pohyb Krása Zdraví

Partneři festivalu 2016

Dovolujeme si Vám představit partnery Festivalu zdraví, krásy a pohybu.

Partneři

OFTEX Oční klinika

OFTEX Oční klinika

OFTEX je moderní soukromá oční klinika a rozsáhlá síť špičkově vybavených očních center a optik. Poskytujeme a garantujeme nejvyšší kvalitu a komplexnost zdravotní péče v oboru očního lékařství pacientům z celé České republiky.

Lázně Poděbrady

Lázně Poděbrady

Nejen na srdce jsou Poděbrady s tradicí, kvalitou a individuálním přístupem k hostům od roku 1908. Lázně Poděbrady, a.s. jsou největší lázeňskou společností ve středních Čechách, které vycházejí ze stoleté tradice a snaží se zcela využívat unikátních účinků přírodního zdroje minerální vody.

 

Aqua centrum Pardubice

Aqua centrum Pardubice

Aquacentrum Pardubice je největší plavecký areál ve východních Čechách. Moderní aquacentrum poskytuje zázemí sportovním plavcům a široké možnosti rekreačního plavání pro veřejnost, včetně zábavy na tobogánech a vodních atrakcích. Součástí je relaxační wellness zóna se saunami a vířivkami, masáže a fitness.
V létě jsou v provozu venkovní bazény a letní pláž. Pořádáme kursy plavání pro děti i dospělé.

Mediální partneři

Rádio Blaník

Rádio Blaník

Rádio Blaník je podle posledních průzkumů poslechovosti RadioProjekt opakovaně nejposlouchanější české regionální rádio s 1 257 000 posluchači týdně.

Fajn Rádio

Fajn Rádio

Hrajeme to nejnovější.

 

 

 

Hit Rádio Magic

Hit Rádio Magic

Hit Rádio Magic...které hraje.

 

 

 

Wellness life

Wellness life

Lifestylový web s inspirací pro domácí wellness a pohodu pro celou rodinu

Kvalitní ŽIVOT

Kvalitní ŽIVOT

Společnost Kvalitní Život.com vám nabízí jedinečné produkty ze stromu Moringa oleifera z Tenerife.
Pro vaše zdraví,  krásu a energii. Kdyby se udělovala Nobelova cena rostlinám, Moringa oleifera by byla jejím držitelem. Řekneme vám proč.

For me

For me

Internetový časopis For me  je zaměřen na současný životní styl. Jeho struktura a obsah vycházejí z požadavků moderních, aktivních lidí všech věkových kategorií. Stává se průvodcem světem módy, kosmetiky, gastronomie i bydlení.

Be Fresh

Be Fresh

Chcete, abyste vy a vaše rodina žili zdravě a zároveň jste si užívali společně strávený čas? Nechte se inspirovat naší stránkou o zdraví, jídle, zajímavých akcích a novinkách v mnoha oblastech života. Nabízíme novinky z oblastí životního stylu, zdraví, gastronomie, bydlení, financí, vzdělávání, sportu, cestování, módy či kultury. A dokonce vám poradíme i jak zabavit děti. U nás si najde každý svoji oblast zájmu!

Wellness noviny

Wellness noviny

WellnessNoviny.cz jsou online magazín, který se věnuje tématům zdravého životního stylu, relaxace, wellness, saunování a zážitkového saunování, sportovním aktivitám i recenzím různých wellness zařízení. Přinášíme tipy na wellnes akce.

Informuji.cz

Informuji.cz

Otevřený kulturní prostor

Yogapoint

Yogapoint

Internetový portál Yogapoint.cz je unikátní projekt přinášející novinky a ucelené informace o józe a zdravém životním stylu. Již šest let rovněž přináší možnost vyhledání jógových studií, lektorů, akcí, kurzů, workshopů a pobytů v ČR i zahraničí.
Na Yogapointu najdete každý den čerstvé zprávy ze světa jógy, recenze lekcí a studií, přes rozhovory s osobnostmi jógy až po tipy, jak si zdravě pochutnat. Yogapoint.cz dále nabízí profily jógových instruktorů, jógových studií,

Kosmetika & Wellness

Kosmetika & Wellness

Časopis je určen pro širokou čtenářskou skupinu i profesionální svět kosmetiky a wellness. Na svých stránkách se zaměřuje na oblast kosmetiky, kvality života, ať už jde o trávení volného času, výživu apod.
Cílovou skupinu tvoří především ženy ve věku 30+, majitelé kosmetických salonů i nezávislé kosmetičky, wellness centra, odborné školy, lázně, výrobci technologií pro estetickou medicínu + všichni, kdo se zajímají o oblast kosmetiky a wellness. Více informací na jdete na kosmetika-wel

Chrudimka

Chrudimka

Kulturní a informační portál Chrudimka.cz přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu, životního prostředí, neziskového sektoru a dění ve východních Čechách, zejména pak v Pardubickém kraji. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci. 

Pardubice Živě

Pardubice Živě

Nejživější pardubický nezávislý facebook portál s aktuálními informacemi o dění v Pardubicích a okolí. Živé informace o kultuře, sportu, společenském životě, aktualitách v dopravě, zprávách IZS a hlavně o zprávách, informacích a fotografiích od lidí města Perníku.

Hradec Živě

Hradec Živě

Hradec Králové Živě - informace o našem městě a okolí, kultura, sport, akce, vaše fotografie.

Ronnie.cz

Ronnie.cz

Internetový magazín Ronnie.cz nabízí již od roku 1999 denně svým čtenářům články z oblasti zdravého životního stylu, fitness, kulturistiky a bojových sportů, dění ze světa strongmanů, silového trojboje a armwrestlingu.

Kudyznudy.cz

Kudyznudy.cz

Nevíte, kam na výlet? Více než 40.000 tipů akcí a aktivit.

Meduňka

Meduňka

Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.

RODINA.CZ

RODINA.CZ

Každodeník o dětech a rodičích. Články lékařů a psychologů, kalendář akcí, rodinný katalog. Emailový průvodce rodičů od početí do 6ti let věku. A především diskuze, kde si rodiče vyměňují názory, zkušenosti, rady a nápady z výchovy jejich dětí.

Časopisy pro volný čas, s.r.o.

Časopisy pro volný čas, s.r.o.

Měsíčník o zdravém životním stylu. Kromě péče o zdraví se věnuje rodině a dětem, kosmetice, cvičení nebo psychologickým problémům. Nechybí ani rozhovory ze slavnými osobnostmi a samozřejmě originální recepty. V každém čísle radí odborní lékaři čtenářům s konkrétními problémy.

Pardubický svět

Pardubický svět

Informační, zpravodajský a zábavný internetový portál nejen Pardubáky, který pro Vás připravují zdravotně handicapovaní. Adresář firem, polední menu restaurací, kalendář akcí, inzerce, každý týden kvíz o dárkový voucher.

Orin

Orin

ORIN jsou regionální inzertní noviny pro oblast ÚSTECKOORLICKA, RYCHNOVSKA, NÁCHODSKA a přilehlé oblasti Hradecka a Svitavska.
Vycházejí již 25 let, v současnosti v nákladu 92.000 kusů jako barevný měsíčník ve formátu novinového čtyřlistu. Nové logo (z roku 2010) je zároveň i www adresou:
 

OKOLOHRADCE

OKOLOHRADCE

OKOLOHRADCE jsou regionální inzertní noviny pro oblast nejbližší okolí Hradce Králové (Třebechovicko, Nechanicko, Opatovicko, Smiřicko + hradecké firmy).
Vycházejí již šestým rokem spolu s novinami ORIN, v nákladu 25.000 kusů jako barevný měsíčník ve formátu novinového čtyřlistu. www.okolohradce.eu
 

Město perníku

Město perníku

Informační a zpravodajský portál pro Pardubice a okolí.

Mestozen.cz

Mestozen.cz

Mestozen.cz - magazín pro moderní ženy.

XANADA art & dance studio

XANADA art & dance studio

S Xanadou a svým vnitřním vědomým tancem ozdravíte své tělo od bolesti a stanete se s úsměvem a s radostí tvůrci svého zdravějšího a radostnějšího života

PM Stars Pardubice

PM Stars Pardubice

Taneční skupina PM Stars Pardubice se zabývá mažoretkovým sportem a cheerleadingem. Vznikla v roce 1996 jako první mažoretková skupina v Pardubicích a během následujících let se v ní vystřídalo mnoho děvčat z různých škol z celého města a okolí.

Media Planet

Media Planet

Všechno o zdraví.

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

Festival zdraví, krásy a pohybu

zobrazit menu
 
zavřít

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

show